anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY HDR-CX730

krazy777
Początkujący

SONY HDR-CX730

Czy ktoś z Was posiada już tę kamerę? Zauważyłem u siebie na niektórych nagraniach dziwne drgania obrazu. Link do pliku:

http://www.speedyshare.com/WKqZm/20120509120731.m2ts

Co o tym myślicie?

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

krazy777, dzięki za pokazanie nagrania z nowego modelu, jakość jest imponująca!
Co do drgań, przyznam szczerze, że gdybyś nie zwrócił uwagi, raczej bym ich nie zauważył; rozumiem, że chodzi o efekt widoczny na pierwszych kilku sekundach filmu? Moim zdaniem nie ma powodów do obaw. HDR-CX730E posiada najlepszą, tzw. równoważoną stabilizację obrazu, jednak jak każdy wbudowany system nie wyeliminuje ona wszystkich drgań kamery. Dalsza część filmu wygląda według mnie wzorowo :)
Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
Seba_Fan
Poszukiwacz

Nie do końca różne modele miały jakieś słabości, np drgania boczne itd.
Ja mam u siebie drgania boczne, ale teraz już wiem, że Sony nie zrobiło odpowiedniej stabilizacji na wszystkie kierunki, dopiero to później poprawili.
Tutaj ewidentnie jest problem, a że pracujecie w Sony macie dostęp do tych modeli i warto to sprawdzić?
Czy Sony wydaje nowe FW do kamer?
I jak je się wgrywa?

profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Seba_Fan, zasadniczo do kamer Handycam nie są wydawane aktualizacje wewnętrznego oprogramowania. Możliwość upgrade'u istnieje w systemowych kamerach NEX oraz profesjonalnych urządzeniach. Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
Seba_Fan
Poszukiwacz

Dzięki za odpowiedz a szkoda. Pierwsze modele czasem mają z czymś problemy, więc zostaje wizyta w serwisie.
Co do drgań to kurcze jakoś producenci na tym się nie skupiają a na innych rzeczach a szkoda, bo te mikro-drgania są denerwujące, nie na początku, ale później.