anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zamiennik Baterii NP FV 100 7,2V

ROZWIĄZANE
profile.country.DE.title
Gregorm3
Użytkownik

Zamiennik Baterii NP FV 100 7,2V

Zdrowych Wesolych Swiat Bozego Narodzenia.

Mam dylemat typu , dostalem od zony prezet baterie a raczej zamiennik batrii orginalnej NP FV-100

posiadam kamere HDR XR 350VE na orginalnej baterji napiecie jest podane 6,8V a na zamienniku 7,2V czyli troche wiecej i mam problem jesli zaloze ta barerie o wiekszym napieciu to czy niezepsuje kamery.

Z gory dziekuje za pomoc.

Message was edited by: Gregorm3

Message was edited by: -Nagata-

wyedytowano link do sklepu

Message was edited by: -Nagata-

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
gggrzybowscy
Użytkownik

Mam też kamerę HDR-XR350VE i podpiętą baterię zamiennik For NP-FV100 7.2V 2800mAh i współpracuje normalnie jak oryginał.Filmuję na tej baterii ponad rok.Nie masz się czegokolwiek obawiać,tylko podpiąć i kręcić.Tylko najpierw musisz ją sformatować,czyli przy pierwszym zamontowaniu wyczerpać do końca i ładować na full przez 3 razy.Gdybyś miał jeszcze coś to pisz.

                                  Pozdrawiam-Eugeniusz.

Message was edited by: gggrzybowscy

Message was edited by: gggrzybowscy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
gggrzybowscy
Użytkownik

Mam też kamerę HDR-XR350VE i podpiętą baterię zamiennik For NP-FV100 7.2V 2800mAh i współpracuje normalnie jak oryginał.Filmuję na tej baterii ponad rok.Nie masz się czegokolwiek obawiać,tylko podpiąć i kręcić.Tylko najpierw musisz ją sformatować,czyli przy pierwszym zamontowaniu wyczerpać do końca i ładować na full przez 3 razy.Gdybyś miał jeszcze coś to pisz.

                                  Pozdrawiam-Eugeniusz.

Message was edited by: gggrzybowscy

Message was edited by: gggrzybowscy

profile.country.DE.title
Gregorm3
Użytkownik

Dzieki serdecznie za rade.