anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KarolG - Jesień

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

KarolG - Jesień

Witam wszystkich użytkowników forum :). Przez jakiś czas tu zaglądałem i szwendałem się przeglądając jedynie tematy. Dziś doszedłem jednak do wniosku, że fajnie byłoby również coś pokazać i przede wszystkim czegoś się nauczyć. Tak więc mam nadzieję na dużą ilość konstruktywnej krytyki :). Pozdrawiam serdecznie

232 ODPOW. 232
profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Próby krajobrazowo-wschodowe :) .

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Przyjemnie popatrzeć :thumbsup:

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.en_GB.title
Monty-----
Poszukiwacz

Ladnie skomponowane,przyjemne kadry ze wskazaniem na ten drugi.

Pozdrawiam :c37

Tommygun------
Początkujący

Drugie lepsze ale... przeostrzyłeś i to solidnie. Gałęzie tną oczy, wina drobnych artefaktów naokoło każdej z nich, jakie pojawiają się przy zbytnim ciągnięciu ostrości.
Czasem im mniej, tym lepiej.
Kompozycyjnie byłoby lepiej, gdybyś stanął bardziej z prawej strony aby gałęzie nie dotykały brzegu kadru, aby po prostu zrobić więcej przestrzeni wokół drzewa, przesunęłoby się je też bliżej złotego podziału, słońce by na tym nie ucierpiało, ewentualnie nieco krótsza ogniskowa. W krajobrazie najprostsze techniki kadrowania sprawdzają się z reguły najlepiej.

To tak aby wyciągnąć jeszcze więcej. :c2

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Monty, Rutek68, Tommygun dzięki za wizytę :). Znalazłem świetny teren do eksploracji fotograficznej :), mam nadzieję, że uda mi się wynieść stamtąd świetne kadry. Póki co kilka zdjęć, kiedy do tego miejsca trafiłem kompletnym przypadkiem :).

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Dziś również był piękny wschodzik... niestety mój kierowca odmówił zatrzymania się w celu zrobienia fot... a przez szybę w czasie jazdy... :c9
Dobrze, że Ty miałeś okazję uwiecznić to piękne zjawisko (ostatnio bardziej doceniam piękno wschodu).

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Dzięki Tadeuszu :) , mnie niestety wiele wschodów ominęło z racji późnego wstawania :c3 , teraz chyba zacznę wstawać dużo wcześniej. Zrobiło się tylko trochę cieplej i już szukam kolejnych tematów, tym razem ulicznie.

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

w sumie :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

kuraq dzięki za wejście :). Praktyki ciąg dalszy, tym razem stawy w Sosnowcu.

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

122. Jak najbardziej mi się podoba. ;)
123. Inaczej bym kadrował, obciął dół i prawą stronę gdzie wystają te gałęzie.

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600