anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Który z obiektywów

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
ropodol-----
Użytkownik

Który z obiektywów

Witam

Jak zwyklę odzywam sie wtedy kiedy potrzbuję rady. Przeszukałem chyba dokładnie forum ale nie znalazłem. Chce zastąpić kita czymś takim:

VIVITAR AF S1 19-35mm 1:3.5-4.5 TAMRON 19-35 f3,5-4,5 COSINA AF 19-35 MC SIGMA 18-35 mm f : 3,5-4,5 ASPHERICAL AF

Wszystkie są w porównywalnej cenie a nie wiem który wybrać. Może ktoś z forumowiczów ma taki lub miał i zechce pomóc. Myslalem jeszcze nad Konica Minolta AF 17-35 F/2.8-4 D ale znalazlem opinie i nie są one tak dobre. Miałbym Pokryty cały zakres taki jak potrzebuję, kit niestety 18-70 jest kiepski albo ja jestem cienki. Dzieki za pomoc

Raftio
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Witaj.

Nie wiem, w jakich cenach są proponowane przez Ciebie obiektywy.

Ja osobiście posiadałem Minoltę 17-35/2,8-4, obecnie mam Tamrona 17-50/2,8. Tamron według mnie lepszy dla APS-C (bo nie kryje FF), jeżeli masz aparat pełnoklatkowy to ja bym wybrał Minoltę.

Jest taka strona Dyxum, tam są opisy i recenzje wszystkich szkieł z mocowaniem A. No i ta Minolta wypada zdecydowanie lepiej od Cosiny i Vivitara.

Jeżeli masz aparat APS-C to może jednak warto dołożyć do obiektywu Tamron 17-50/2,8, Sigma o podobnym zakresie ewentualnie Sony - tak, wiem, zbyt drogi - niestety.

Co do Tamrona to moja rada na podstawie opinii - jest spory rozrzut jakościowy, dobrze abyś miał możliwość sprawdzenia przed kupnem tego obiektywu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Witaj.

Nie wiem, w jakich cenach są proponowane przez Ciebie obiektywy.

Ja osobiście posiadałem Minoltę 17-35/2,8-4, obecnie mam Tamrona 17-50/2,8. Tamron według mnie lepszy dla APS-C (bo nie kryje FF), jeżeli masz aparat pełnoklatkowy to ja bym wybrał Minoltę.

Jest taka strona Dyxum, tam są opisy i recenzje wszystkich szkieł z mocowaniem A. No i ta Minolta wypada zdecydowanie lepiej od Cosiny i Vivitara.

Jeżeli masz aparat APS-C to może jednak warto dołożyć do obiektywu Tamron 17-50/2,8, Sigma o podobnym zakresie ewentualnie Sony - tak, wiem, zbyt drogi - niestety.

Co do Tamrona to moja rada na podstawie opinii - jest spory rozrzut jakościowy, dobrze abyś miał możliwość sprawdzenia przed kupnem tego obiektywu.