anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Awaryjne smartfony Sony

Damian8807
Poszukiwacz

Awaryjne smartfony Sony

Witam. Chciałbym w tym temacie wyrazić niezadowolenie że swojego M4 Aqua oraz z polityki ograniczonej gwarancji Sony. Wszystkich, którzy mieli podobny problem lub myślą podobnie proszę o wypowiadanie się w tym temacie, aby firma Sony wiedziała jak wielu klientów jest niezadowolonych z ich smartfonów i jak są wadliwe.

Mam Xperie M4 Aqua od ponad roku. Już w pierwszym tygodniu smartfon się zawiesił i musiałem wymienić oprogramowanie.  Po ok pół roku uszkodziła się płyta główna. Serwis wymienił na nową płytę. Potem zaczął szwankowac aparat i latarka. Raz się włączały a raz nie. Po 3 miesiącach już się nie włączał wogole. Serwis wykonał naprawę mechaniczna i wgrał androida 6.0. Po ok 2 miesiącach, czyli w grudniu 2016 padł głośnik od rozmów. Serwis odmówił gwarancyjnej naprawy gdyż stwierdził że uszkodzony jest wyświetlacz i muszę go wymienić na własny koszt gdzie cena to ok. 370 zł. Uszkodzenie wygląda jakby ktoś igła lekko nakłuł w samym lewym dolnym rogu. Nie ma żadnego pęknięcia czy rysy a wyświetlacz działa normalnie i telefon jest w pełni szczelny. Moje zastrzeżenie budzi wpływ tak minimalnego uszkodzenia na głośnik. Co ma wspólnego jedno z drugim? Na dowód mogę przesłać zdjęcia uszkodzenia.  

Firma Sony produkuje wadliwe smartfony i w dodatku serwis nie rekompensuje tego faktu klientom. Po tak solidnej firmie jak Sony spodziewałem się lepszego traktowania klientów i podejścia do problemu. Słyszałem że Z3 również jest awaryjny. Osobiście odradzam kupowania ich smartfonow.  Ja napewno drugi raz tego nie zrobię!

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Wszelkie kwestie związane ze sprzętem o którym mowa powyżej należy kierować do pomocy technicznej, siostrzanej jednostki jaką jest Sony Mobile - https://www.sonymobile.com/pl/. Owe forum poświęcone jest jedynie kategoriom TV, foto oraz audio.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

Damian8807
Poszukiwacz

Na tym forum również widziałem tematy dotyczące awaryjności smartfonow.

Damian8807
Poszukiwacz

A poza tym tam nie ma forum w języku polskim. 

Damian8807
Poszukiwacz

Widzę że nikt nie chce opowiedzieć na temat awaryjności smartfonow Sony? A szkoda,  bo gdyby było nas więcej to jak to mówią: " w kupie siła"

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Kolego na tym forum nie zajmujemy się telefonami Sony. To, że pojawiają się tu tematy związane z telefonami to  czysty przypadek. Istnieje oddzielne forum Sony Mobile poświęcone telefonom i jest w języku angielskim jak już o tym wspomniałeś. Także pozostaje albo forum Sony Mobile albo kontakt przez:

http://support.sonymobile.com/pl/contactUs/

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

sony mobile Polska ma tez swoją oficjalną strone na facebooku.

Damian8807
Poszukiwacz

Niestety Facebooka też nie mam.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


Damian8807 napisali:

Niestety Facebooka też nie mam.


Założenie konta to przecież moment. Wystarczy chcieć. Wg mnie warto, bo profil Sony Mobile PL bardzo prężnie odpowiada na wpisy użytkowników na Facebooku. 

 

Tutaj niestety nie mamy możliwości żeby rozwiązać Twój problem. 

Sony to marka globalna, ale niektóre produkty są powiązane w zasadzie tylko marką, a zarządzane osobno - piszę głównie Sony Mobile i Sony Playstation. Dlatego dla tych produktów są osobne fora.