anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

nazewnictwo kolejnych plików Sony A6000

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
sebek11
Poszukiwacz

nazewnictwo kolejnych plików Sony A6000

Pewnie nie jestem pierwszy, który o to pyta... nie potrafię zmienić nazwy DCM w nazewnictwie zdjęć... Czy jest to możliwe w aparcie ?.... na razie doczytałem,że mogę to zmienić tylko w programie np Adobe Photo Downloader.... proszę o pomoc.... :slight_smile:

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Nie ma takiej możliwości.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


sebek11 napisali:

Dziękuje za info.....jeśli możesz napisz proszę czy można wyłączyć podgląd wykonanego zdjęcia....


Cześć!

 

Oczywiście, można to wyłączyć :slight_smile:

 

Auto podgląd

Możesz sprawdzić zapisane zdjęcie na ekranie zaraz po jego wykonaniu. Możesz również ustalić czas wyświetlania zdjęć w autopodglądzie.

  1. MENU   (Ustawienia niestandard.) → [Auto podgląd] → odpowiednie ustawienie.

Szczegóły pozycji menu

10 s/5 s/2 s (ustawienie domyślne):
Wyświetla zapisane zdjęcie na ekranie zaraz po jego wykonaniu przez określony czas. Jeśli skorzystasz z funkcji powiększania podczas autopodglądu, możesz sprawdzić obraz w powiększeniu.
WYŁ.
Nie wyświetla autopodglądu.

Uwaga

  • Przy powiększaniu zdjęcia, które jest przetwarzane, chwilowo może być wyświetlane zdjęcie wyjściowe, a dopiero potem zdjęcie powiększone.
  • DISP (Ustawienia wyświetlania) są stosowane do autopodglądu.

 

Co do obiektywów i przejściówek, zamieściłem link w innym watku w którym o to pytałeś. 

 

Pozdrawiam :slight_smile:

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Nie ma takiej możliwości.

profile.country.PL.title
sebek11
Poszukiwacz

Dziękuje za info.....jeśli możesz napisz proszę czy można wyłączyć podgląd wykonanego zdjęcia.... nie potrafię....a nie jest mi to potrzebne....i  ostatnie pytanie.... mam obiektywy Nikorra 50 mm, od Nikona D200 i tamrona 16-32 mm (jakoś tak), system bodajże DX,,,, Poszukuje konwerterów do Sony A600, takich z możliwością AF... pozdr dziekuję...

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


sebek11 napisali:

Dziękuje za info.....jeśli możesz napisz proszę czy można wyłączyć podgląd wykonanego zdjęcia....


Cześć!

 

Oczywiście, można to wyłączyć :slight_smile:

 

Auto podgląd

Możesz sprawdzić zapisane zdjęcie na ekranie zaraz po jego wykonaniu. Możesz również ustalić czas wyświetlania zdjęć w autopodglądzie.

  1. MENU   (Ustawienia niestandard.) → [Auto podgląd] → odpowiednie ustawienie.

Szczegóły pozycji menu

10 s/5 s/2 s (ustawienie domyślne):
Wyświetla zapisane zdjęcie na ekranie zaraz po jego wykonaniu przez określony czas. Jeśli skorzystasz z funkcji powiększania podczas autopodglądu, możesz sprawdzić obraz w powiększeniu.
WYŁ.
Nie wyświetla autopodglądu.

Uwaga

  • Przy powiększaniu zdjęcia, które jest przetwarzane, chwilowo może być wyświetlane zdjęcie wyjściowe, a dopiero potem zdjęcie powiększone.
  • DISP (Ustawienia wyświetlania) są stosowane do autopodglądu.

 

Co do obiektywów i przejściówek, zamieściłem link w innym watku w którym o to pytałeś. 

 

Pozdrawiam :slight_smile:

 

profile.country.PL.title
sebek11
Poszukiwacz

Dziękuję..... pozdr