anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Smurzenie czerni w Sony KDL55W809C

profile.country.PL.title
Beno111
Poszukiwacz

Smurzenie czerni w Sony KDL55W809C

Witam.

Mam prosbę do uzytkowników którzy posiadaja tv sony 809C.

Czy zaobesrwowaliscie u siebie smurzenie czerni ,,różem" na koncówkach ,najlepiej to widać na twarzach ludzi którzy maja czarne włosy wtedy ta ,,czerń z włosów ": spływa aureolą rózu gdy osoba się poruszy a najlepiej jak ,,osoba" skacze wtedy te końcówki na krawędzi włosów smurzą na różowo przechodząc na twarz. Nie mam narazie żadnego filmiku,ale jak ktoś chce sprawdzić to prosze wejść na yoytube i wpisać ,,lody boys" ( taki przykład znalazłem żeby ktos potwierdził). Jest tan pani która kręci ,,tyłeczkiem" w czarnym bikini i w tym filmiku ( przynajmniej u mnie w tv) widać jak końcówki koloru czarnego bikini spływa różem na ciało ,,panny".Mam też 50W829 i na nim praktycznie nie mozna wyłapać tego smużenia choć ma tylko 800,a 809C ma szybkosć 1000.Prosił bym o sprawdzenie czy to jest wada lub czy jest tak u wszystkich uzytkowników tv,bo nie wiem czy zgłaszać to serwisowi.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za wiadomość. Przekazaliśmy Twoje pytanie naszemu zespołowi trenerskiemu. 

Zwrócimy z odpowiedzią możliwie jak najszybciej!
 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

 

 

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Aby zniknęła różowa poświata wystarczy przestawić w ustawieniach telewizora tryb "Motionflow" na tryb "Standard". Najprawdopodobniej ustawiony został tryb Płynny. Nie ma potrzeby zgłaszać tego do serwisu.

 

Mamy nadzieję, że pomogliśmy :slight_smile:

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
Beno111
Poszukiwacz

Witam.

Próbowałem już różnych ustawień na ,,motionflow" i dalej jest to samo!!

Obecnie mam te upłanniacz wyłączony całkowicie i troszkę mniej smuży ,,czerń różem" ale smuży i jest to zauważalne.Obecnie jest wgrane najnowsze oprogramowanie ,,PKG3.865".

W tv sony 829B nie smuży na zadnym z ustawień ,,upłynniacza" a przynajmnie nie jest to zauważalne w takim stopniu jak na W809C ,choć w katalogu ma 800hz a 809C 1000hz..

Pozdrawiam