anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

CLOUDING!!!

tdrk14
Początkujący

CLOUDING!!!

Jestem posiadaczem 40W4500 od miesiąca,model został wyprodukowany w sierpniu w Hiszpani niestety widać jasne plamy-chmurki po obu stronach matrycy w ciemnych scenach przy wyłączonym świetle w pokoju. A czerń miała być czarna a tak nie jest. Wiem,że ten problem ma z tym modelem wiele jego posiadaczy, podaje nr seryjny mojego modelu: 4312441 Co mam z tym fantem dalej począć?

37 ODPOW. 37
mnl4-----
Początkujący

Witam,

Jestem właścicielem telewizora 46w4500 i mam dokładnie ten sam problem.
Wydaje mi się że na załączonych zdjęciach jest on co najmniej zauważalny.
Podświetlenie matrycy ustawione jest na 4.
Telewizor był już w serwisie gdzie jakiś geniusz "wymienił oprogramowanie" i stwierdził że wszystko jest ok.
Telewizor został wyprodukowany w Hiszpanii (9.2008) Wszystko wskazuje że to najgorsza partia.

Mam nadzieję że Sony Poland podejmie podobne kroki jak oddział w Wielkiej Brytanii i zacznie wymieniać wadliwe modele.

PS.
Zdjęcia zostały wykonane po powrocie telewizora z serwisu. Ponadto do maila ze zgłoszeniem załączyłem wyraźne zdjęcia problemu ale najwyraźniej nikt nie miał ochoty ich obejrzeć
Pozdrawiam i proszę o szybkie rozpatrzenie tej sprawy.

kris71
Początkujący

mam jeden z pierwszych modeli 46W 4500 (jak sądzę- kupiony we wrześniu). Oczywiście clouding jest:(((. zmniejszenie podświetlenia redukuje efekt ale nie eliminuje.
Trzymam kciuki za solidnośc firmy SONY i apeluję WYMIEŃCIE WADLIWY SPRZĘT!!!
zgłaszałem sprawę do serwisu. obiecali kontakt i sprawdzenie przez technika i ..tylko obiecali. no coż serwis też do poprawy!!!

tdrk14
Początkujący

A spece którzy pracują w Sony Polska do tej pory milczą bo nie otrzymali wytycznych od centrali, a wasi klienci czekają i szlak jasny ich trafia. Miejcie jaja i przyznajcie się do błędu jak już to zrobili wasi koledzy z Anglii. Pamiętajcie, klient to Wasz pan.

kris71
Początkujący

jestem ciekaw czy ludzie z SONY.PL to czytają. jeśli tak to najwyższy na reakcję!
z pewnością wymiana wadliwych egzemplarzy na wolne od wad przysporzyłaby firmie SONY wielu zwolennników.
poza tym w Angli można a u nas nie? czy my jakieś inne oczy mamy?

profile.country.GB.title
JKW600
Nowicjusz

Zastanawiałem się nad zakupem 46W4500, dlatego interesuje mnie odpowiedź serwisu. Kris71 daj znać jak coś już się wyjaśni.


kris71 napisał(a):

... zgłaszałem sprawę do serwisu. obiecali kontakt i sprawdzenie przez technika i ..tylko obiecali. no coż serwis też do poprawy!!!


Na forum chyba nie ma techników - tylko użytkownicy. ;)

JacekSony
Początkujący

Panowie i Panie.Odwiedzilem kilka salonow CS.Po kikunastu godzinach pracy problem znika :D Sam widzialem na wlasne oczy.Swiatlo mi wieczorem gasili ....i nic :D Cierpliwosci zycze.Dajcie tym TV-kom troszke czasu.Pamietajcie krytyczne 100 h pracy

kris71
Początkujący

z cierpliwością clouding ma niestety tyle wspólnego, że trzebą ja mieć aby znieść taką niedoróbkę... :D
niestety po kilkudziesięciu godzinach pracy efekt nie ustapił całkowicie więc nie spodziewam się że zniknie. Ostatnią deska ratunku będzie "leżakowanie". No i serwis przypomniał sobie o zgłoszeniu sprzed 2 tygodni. Jutro oddzwonię może Jaśnie Państwo SERWISANCI zawitają w moje skromne progi.

oldguest
Początkujący

Ostatnio z klientem który kupił w jakims supermarkecie W4500 oglądaliśmy naszego KDL-52W4500 oraz KDL40W4500 nie zauważył takiego efektu jak ma na swoim. Z tym że jak by ktoś w naszym salonie kupił telewizor który by miał taki efekt a miał bym taki egzemplarz który by tego nie posiadał od razu bym wymienił, ewentualni umożliwił wymianę na inny model (np. Z4500) tak aby klient był zadowolony.

Kolejny powód że warto kupować w salonach Sony Centre. Zachęcam do zakupów bo telewizor naprawdę bardzo dobry a sprawdzić w salonie zawsze można przed zakupem.

profile.country.PL.title
pklz1-----
Poszukiwacz

Kupiłem tydzień temu i tez występuje CLOUDING.
Chciałbym się dowiedzieć co powiedzieli serwisanci.