anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Radio internetowe SONY bez radia. Pozew zbiorowy.

Markoni001
Użytkownik

Radio internetowe SONY bez radia. Pozew zbiorowy.

Jeśli ktoś kupił produkt SONY reklamowany jako radio internetowe i został pozbawiony tej funkcjonalności, to może zechce się przyłączyć do pozwu zbiorowego przeciwko SONY. Ja poszukam kancelarii prawnej, która podejmie się poprowadzenia sprawy. Na ten moment wystarczy, jeśli zainteresowani podadzą mi adres mailowy do kontaktu.

Chcę podkreślić, że moja propozycja dotyczy wyłącznie tych nabitych przez SONY w butelkę nabywców sprzętu, którym zawieszono usługę vTuner.

23 ODPOW. 23

To jak Pani Community Manager Karolina_L? Czytala Pani chociaż? Czy cały mój wysiłek intelektualny w piach?FullSizeRender-2.jpg

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Dziękujemy za szczegółowy opis problemu. Sprawa została przekazana do Sony Support. Pracownicy wsparcia technicznego skontaktują się z Panem osobiście.

 

Pozdrawiam serdecznie, 

 

Karolina

Proszę mi podać termin i sposób obiecanej komunikacji ze strony Sony Support. 

Edit - jest jakaś korespondencja w skrzynce mailowej, więc cofam pytanie.

FullSizeRender-3.jpg

tomaszbuncol
Poszukiwacz

Witam mam ten sam problem nie dziala mi Vtuner bylem w media i gosciu mi powiedzial ze sony musi za to poniesc odpowiedzialnosc. Moj adres xxxxxxxxxxl@xxxxx

 

Wpis został edytowany, ponieważ podawanie prywatnych danych (w tym adresu e-mail) jest sprzeczne z Regulaminem forum. Zachęcamy do korzystania z opcji Wiadomości prywatne

 

tomaszbuncol
Poszukiwacz

Pozew zbiorowy jest jedynym rozwiazaniem,wydalismy kase na sprzet Sony a oni teraz z nas sie smieja,masakra.

FullSizeRender-3.jpgSONY wreszcie, po 4  miesiącach milczenia, wydało komunikat w sprawie vTunera.

 

Z przykrością informujemy, że z dniem 5 października usługa strumieniowa radia internetowego vTuner na urządzeniach Sony zostanie wycofana.

Od chwili zawieszenia usługi przez dostawcę w maju firma Sony poszukiwała odpowiedniego rozwiązania. Niestety nie udało nam się rozwiązać istniejącego problemu, w wyniku czego usługa zostanie trwale wycofana.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Z mojego punktu widzenia, kiedy vTuner działa na odbiornikach innych firm, choćby Denona, taka decyzja jak najgorzej świadczy o umiejętnościach techników SONY w porównaniu z konkurencją. W takiej sytuacji kreowanie się SONY na firmę innowacyjną, nowoczesną jest zwyczajnie śmieszne i bez pokrycia.

 

Zastanawiam się, czy SONY uzna, że jedno zdanie z przeprosinami stanowi wystarczającą rekompensatę dla klientów i sprawa jest zamknięta. A może możemy się spodziewać, że firma lada dzień zaprezentuje klientom jakąś propozycję zrekompensowania utraty jednej z funkcjonalności swojego sprzętu? Na podstawie moich dotychczasowych kontaktów z SONY nie obiecuję sobie zbyt wiele, ale może spotka mnie miła niespodzianka. Dla mnie akurat radio internetowe to kluczowa funkcjonalność, bez której nie kupiłbym swojego SONY CMT G2NiP. Szanująca się firma powinna o takim programie naprawy sytuacji pomyśleć. Ciekawy jestem, jak SONY bedzie się potrafiło w tym odnaleźć, w końcu to masa niezadowolonych klientów. Może ktoś z SONY zna odpowiedź?

 

W każdym razie ja, moja rodzina i znajomi pozostajemy z opinią: nigdy więcej SONY!!!!!!!!!

 

 

 

Tagi (2)

FullSizeRender-3.jpgPo ostatnim komunikacie SONY w tej sprawie, to jeśli twój sprzęt jest jeszcze na gwarancji, to pędź do sklepu, który ci go sprzedał i oddaj z tytyułu niezgodności z umową sprzedaży. Chyba że wolisz liczyć na SONY.

Tagi (2)

FullSizeRender-3.jpgMam pytanie do SONY.  Czy SONY planuje wymianę sprzętu, zwrot pieniędzy czy jakieś inne rekompensaty w zwiazku z rezygnacją SONY z obsługi vTuner i pozbawieniem użytkowników funkcji radia nternetowego?

zefirek51
Poszukiwacz

Proponuję akcję zacząć od WYKOPU osobiście nie mam zamiaru SONY odpuścić tej manipulacji.

Tam wyłapię temat ...

Korpo tak traktuje klientów jak MY Klienci na to pozwalamy.

Zbierzmy się i ognia w mediach - czy PL to III Świat. Symbolem Polski jest Orzeł czy Pelikan?

 

Oczywiście z VTUNEREM też czuje się wykiwany inaczej nie brałbym STR DN1020

benitom_j
Poszukiwacz

Witam. Lakoniczne powiem, iż czuję się zdradziecko wykorzystany od tyłu. Mam str-de1030 i co z tego? Nędzna notatka i żałosne "przepraszam" jedynie jeszcze bardziej mnie irytują. Dziś zniosłem ze strychu pioneera z zanikającym lewym kanałem i tam vtuner śmiga. Chyba go zaniosę do jakiegoś maga, może go wskrzesi. A sony, no cóż... Chyba to był ostatni zakup jakiegokolwiek urządzenia tej firmy.