anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Radio internetowe SONY bez radia. Pozew zbiorowy.

Markoni001
Użytkownik

Radio internetowe SONY bez radia. Pozew zbiorowy.

Jeśli ktoś kupił produkt SONY reklamowany jako radio internetowe i został pozbawiony tej funkcjonalności, to może zechce się przyłączyć do pozwu zbiorowego przeciwko SONY. Ja poszukam kancelarii prawnej, która podejmie się poprowadzenia sprawy. Na ten moment wystarczy, jeśli zainteresowani podadzą mi adres mailowy do kontaktu.

Chcę podkreślić, że moja propozycja dotyczy wyłącznie tych nabitych przez SONY w butelkę nabywców sprzętu, którym zawieszono usługę vTuner.

23 ODPOW. 23
MM_Sarbia
Poszukiwacz

Jestem też oszukanym użytkownikiem radia SONY CMT-MX700Ni/MX750Ni, teraz będącego nieprzydatnym gratem. Cieszę się, że ktoś podjął trud pozwu zbiorowego, dołączam sie do niego natychmiast.  Trzeba też ostrzec wszystkich przyszłych potencjalnych klientów, co może ich spotkać ze strony SONY. Pragnę też zwrócić uwagę na niemiecki ruch konsumencki - a jest on wyjątkowo silny.  Usiłowania zbliżone do naszych można znaleźć wpisując znamienne hasło  "Internet­radios von Sony: Aus dem Netz nur noch Funk­stille". Być może droga do wywalczenia swoich praw wiedzie przez Europejskie Centrum Konsumeckie, pomogło mi ono w walce z liniami lotniczymi. Znaleźć je można wpisując  "Złóż skargę do ECK". Ewentualnie to Bruksela ma bronić nas przed samowolą korporacji (i czasami biurokratom z EU to się nawet udaje, vide Microsoft i roaming), w Europie są teraz tysiące klientów oszukanych przez SONY. 

ppubios
Nowicjusz

mam STR-DN1040 również bez radia internetowego

MM_Sarbia
Poszukiwacz

A ja mam w domu szczoteczkę do zębów, która w ogóle nie ma radia.

Model CMT-MX700N był reklamowany i sprzedawany przez SONY jako radio internetowe, stąd pozbawienie tej funkcjonalności użytkowników zakupionego sprzętu jest zwykłym OSZUSTWEM ze stony SONY. Nigdy więcej żadnego produktu tej firmy nie będzie w moim domu, jednocześnie należy ostrzec wszystkich naiwnych.

profile.country.pl_PL.title
be-project
Nowicjusz

Witam,

u mnie  też ten sam problem - wieża CMT-G2NIP

Przyznaję, że pisałem do Sony 2 razy i mieło troche czasu - od ostatniej odpowiedzi, ze problem jest w  trakcie rozwiazywaia etc.

Czy temat pozwu zostałmuruchomiony przez Pana?

jak to wyglada obecie?

Pozdrawiam

B.Bernacki